Genelge ve Sektör Duyuruları
Haber Arşivi
Sektör Duyuru Arşivi
ustok Mayıs Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:
Birligimiz üyesi sigorta sirketlerinin sigortaladiklari motorlu kara tasitlarinin kasko degerlerini belirlemelerinde yardimci olmak üzere, piyasa fiyatlari gözönüne alinarak saptanan ve sektör içi bir hizmet geregi Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatlarin yapilacak islemlerde esas alinmasindan, TSB hiç bir sekilde sorumluluk kabul etmez.

Listedeki binek, arazi taşıtı, hafif ticari araçların değerleri DOD - Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’nin katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, minibüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

DOD – Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’den gelen değerlerin kontrolünde ve listenin Birlik tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

Duyuru Haber > Birliğimiz, Bireysel Emekliliği, Sermaye Piyasaları Kongresi’nde düzenlediği panelde görüştü.
14.11.2018

Beğen / Favorilere Ekle

Birliğimiz, Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi kapsamında “Bireysel Emeklilik Türkiye’nin Geleceğine Nasıl Daha Fazla Hizmet Eder?” başlıklı bir panel düzenledi. Moderatörlüğünü Öğretim Üyesi, Yazar ve  Yorumcu Prof. Dr. Cem Kılıç’ın üstlendiği panele, Garanti Emeklilik Genel Müdürü ve TSB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Ali Göçer, Allianz Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü ve Emeklilik Gözetim Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Taylan Türkölmez ile İş Portföy Yönetimi Genel Müdürü ve TSPB Yönetim Kurulu üyesi Tevfik Eraslan katıldı. 
 
Panelde, yatırımların finansman ihtiyacının karşılanmasında bireysel emeklilik fonlarının rolü, bireysel emeklilik fonlarının sermaye piyasalarının gelişimine katkısı, otomatik katılım uygulamasının bireysel emeklilik fonlarının büyümesine etkisi, genç nüfusun tasarrufa yönlendirmenin yolları ve iyi bir gelecek için bugünden emekliliğe yönelik tasarruf yapmanın önemi başlıkları ele alındı. 
 
Panel bitiminde, katılımcılara TSPB tarafından hazırlanan teşekkür plaketlerini Birliğimiz Genel Sekreteri M. Akif Eroğlu takdim etti.

Etkinliğe dair basın bülteni için tıklayınız.

E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar