Türkiye Sigorta Birliği

Duyuru Haber > Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nın 140. Yıldönümü kutlamasına Birlik Genel Sekreterimiz katıldı.
01.07.2019

Beğen / Favorilere Ekle

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nın 140. Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde; ‘Tarsus Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Töreni” ve sigorta sektörünün 2023 vizyonu, hedefi ve beklentilerini içeren panel düzenlendi.Etkinliğe TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, Kalkınma Eski Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan; Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan Ali Mahir Başarır; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer; Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, Hazine ve Maliye Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Ahmet Genç; Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu üyeleri başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak ve TOBB’u temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken‘in açılış konuşmalarıyla başlayan etkinlikte; TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, Kalkınma Eski Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan; bölge ekonomisiyle ilgili güncel gelişmeler hakkında bilgi verdi.

Açılış konuşmalarının ardından ”Tarsus Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Töreni” düzenlendi. 
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nın 140. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlediği etkinliğin ikinci bölümünde ise; Sigortacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu ile sigorta sektörünün 2023 vizyonu hedefi ve beklentilerini içeren panel gerçekleşti. Moderatörlüğünü Hürriyet Gazetesi’nden Noyan Doğan‘ın yaptığı panele Hazine ve Maliye Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Ahmet Genç; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) Yönetim Kurulu Başkanı Levent Korkut; Türkiye Sigorta Birliği Genel Sekreteri Mehmet Akif Eroğlu konuşmacı olarak katıldı.


E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar