Türkiye Sigorta Birliği

Duyuru Haber > Birliğimiz, Sigorta Acenteleri Kurultayı’na katıldı.
22.08.2019

Beğen / Favorilere Ekle

TOBB ev sahipliğinde, 22 Ağustos 2019 tarihinde TOBB Ankara merkez binasında Sigorta Acenteleri İl Delegeleri, sektör kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Ticaret/ Ticaret ve Sanayi Odalarının ilgili meslek komitesinin Sigorta Acentesi organ üyeleri, mesleki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile diğer sektör temsilcilerinin davetli olduğu ‘Sigorta Acenteleri Kurultayı’ na Birliğimiz geniş katılım sağladı. 

Birlik Genel Sekreterimiz Sayın Akif Eroğlu’nun Kurultay’ın onur konuğu olarak açılış konuşmacıları arasında yer aldığı toplantıda, Sayın Eroğlu davetlilere hitaben sigorta sektörünün ülke ekonomisi için önemi çerçevesinde bir sunum gerçekleştirdi. 

Müsteşar Sayın Ahmet Genç’’in konuşmasıyla tamamlanan açılışın ardından sırasıyla tüm konuşmacılara plaket takdim edildi. TOBB Yönetim Kurulu üyesi Sayın Hakan Ülken’in elinden plaketini alan Genel Sekreterimiz Sayın Akif Eroğlu ile hatıra fotoğrafı çekildi. 

Kurultay’ın ‘Sektör Analizi ve Güncel Uygulamalar’ başlığıyla gerçekleşen panelinde ise Birlik Genel Sekreter Yardımcılarımızdan Sayın Atilla Oksay panelist olarak yer aldı. 

E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar