Birlikten Haberler
Haber Arşivi
Sektör Duyuru Arşivi
ustok Mayıs Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:
Birligimiz üyesi sigorta sirketlerinin sigortaladiklari motorlu kara tasitlarinin kasko degerlerini belirlemelerinde yardimci olmak üzere, piyasa fiyatlari gözönüne alinarak saptanan ve sektör içi bir hizmet geregi Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatlarin yapilacak islemlerde esas alinmasindan, TSB hiç bir sekilde sorumluluk kabul etmez.

Listedeki binek, arazi taşıtı, hafif ticari araçların değerleri DOD - Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’nin katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, minibüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

DOD – Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’den gelen değerlerin kontrolünde ve listenin Birlik tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

Birlikten Haberler > Bireysel Emeklilik-Geleceğe Yatırım Paneli Türkiye Sigorta Birliği sponsorluğunda gerçekleştirildi
24.11.2016

Beğen / Favorilere Ekle

4- 5 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen Sermaye Piyasaları Kongresi’nde, Bireysel Emeklilik-Geleceğe Yatırım Paneli Türkiye Sigorta Birliği sponsorluğunda gerçekleştirildi. İş Portföy Yönetimi Genel Müdürü Tevfik Eraslan moderatörlüğünde gerçekleşen panelde; Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü Özel Emeklilik Daire Başkanı  Uluç İçöz, Garanti Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Cemal Onaran, Avivasa Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Meral Eredenk Kurdaş, Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan ve Yapı Kredi Portföy Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Murat Öner konuşmacı olarak yer aldı.
E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar