News Archive
Sektör Duyuru Arşivi
ustok Ağustos Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:

* Birliğimiz üyesi sigorta şirketlerinin sigortaladıkları motorlu kara taşlarının kasko değerlerini belirlemelerinde yardımcı olmak üzere, piyasa fiyatları göz önüne alınarak saptanan ve sektör içi bir hizmet gereği Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatların yapılacak işlemlerde esas alınmasından, TSB hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez. *Listedeki otomobil, arazi taşıtı ve hafif ticari araçların değerleri INDICATA firmasının katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

İNDICATA firmasından gelen değerlerin kontrolünde ve listenin TSB tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

News > The Association participated in X. International Istanbul Insurance Conference
04/10/2018

Beğen / Favorilere Ekle

On 04-05 October,2018, Insurance Association of Turkey (Association) participated at the 10th International Istanbul Insurance Conference,  held by Insurance Practitioners Association. The conference, was kicked off by Mr. Akif Eroğlu, The Secretary General of Insurance association of Turkey,  of whom delivered the opening speech. 

Within his speech, Mr. Eroğlu, submitted an overview about Turkish Insurance Market, plus , shared his point of views regarding Reducing Traffic Accidents, Tariff System, Regulation  and Court & Insurance Arbitration. He, also, pointed out the Auto-enrollment and took the attention at ‘Recommendations to develop Insurance & Private Pensions Industry’. He concluded his speech, mentioning the insurance and private pensions industry should be recognized as the « THE STRATEGIC INDUSTRY»  click for the presentation.

On the first day of the conference, the topic of Session 1  was “Catastrophic  Risks & Climate Change”, whereas Session 2, occured on the second day, was “How technology impacts the insurance company?”  

BULLETIN SUBSCRIPTION
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar