Türkiye Sigorta Birliği

Duyuru Haber > TSPB ve TKYD Vizyon Toplantısı’nda, sigorta sektörü, BES ve Otomatik Katılım sermaye piyasaları ekseninde konuşuldu.
23.10.2018

Beğen / Favorilere Ekle

TSPB ve TKYD Vizyon Toplantısı , TSB Başkanı Sayın Can Akın Çağlar’ın açılış konuşmacıları arasında yer aldığı  “İTİCİ GÜÇ OLARAK SERMAYE PİYASALARININ EKONOMİYE VE REEL SEKTÖRE KATKISI, FIRSATLAR VE GELİŞMESİ İÇİN YAPILACAK EYLEMLER” konulu etkinlikle, 19 Ekim 2018 tarihinde Antalya ‘da  Rixos Downtown otelde gerçekleştirildi. Sayın Çağlar, sermaye piyasalarında sigortacılık ve emeklilik sisteminin önemine değinen konuşmasında, sektörün çekici güç ve kötü gün dostu olduğunu vurguladı. 

Etkinliğin ,BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ VE OTOMATİK KATILIM oturumu ise, aynı gün, TSB Genel Sekreteri Sayın  M. Akif EROĞLU’ nun da aralarında bulunduğu panelde, Halk Portföy Yönetimi Genel Müdürü Sn.  Alim TELCİ’nin moderatörlüğünde gerçekleşti. SPK  Kurul Başkan Yardımcısı Sn. Emre ÖNYURT , İş Portföy Yönetimi Genel Müdürü Sn. Tevfik ERASLAN,  Avivasa Emeklilik ve  Hayat Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi  Sn. Fırat KURUCA ile NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı ve  Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Emine SEBİLCİOĞLU ‘nun panelist olarak katılım gösterdiği oturumda, bireysel emeklilik ve otomatik katılım, tasarruf açığı ve sermaye piyasalarının gelişimi ekseninde tartışıldı.
E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar