Haber Arşivi
Sektör Duyuru Arşivi

Aktüerlik Sınavları III. Basamak Sınav Sonuçları

T.C
BAŞBAKANLIK
HazineMüsteşarlığı

10.08.2011 

AKTÜER ADAYLARI 

15 Ağustos 2007 tarihli ve 26614 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak 1Ocak 2008 tarihinde yürürlüğe giren Aktüerler Yönetmeliği (Yönetmelik)hükümleri uyarınca yılda en az bir kez açılması öngörülen aktüerlik sınavları, kamuoyuna açıklanan takvim dahilinde gerçekleştirilmektedir. 

Buitibarla, aktüerlik sınavlarının üçüncü seviyesini başarı ile tamamlayanlar alfabetik sıraya göre aşağıda verilmektedir. 

ADI VE SOYADI

Volkan DURSUNOĞLU 

Yönetmeliğin 10 uncu maddesi uyarınca söz konusu kişilerin, Yönetmeliğin 5 inci maddesinde belirtilen nitelikleri taşıdıklarını gösterir belgeleri, Aktüerlik Sınavları Düzenleme Kuruluna intikal ettirilmek üzere, Sigortacılık Eğitim Merkezine iletmeleri gerekmektedir. 

Gerekli nitelik ve şartları taşıyanlar, Yönetmeliğin 10 uncu maddesi çerçevesinde, Aktüer unvanını almaya hak kazanacak ve Müsteşarlığımız nezdinde Aktüerler için tutulan Sicile kaydedilecektir. 

Kamuoyuna duyurulur.

ustok Şubat Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:

* Birliğimiz üyesi sigorta şirketlerinin sigortaladıkları motorlu kara taşlarının kasko değerlerini belirlemelerinde yardımcı olmak üzere, piyasa fiyatları göz önüne alınarak saptanan ve sektör içi bir hizmet gereği Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatların yapılacak işlemlerde esas alınmasından, TSB hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez. *Listedeki otomobil, arazi taşıtı ve hafif ticari araçların değerleri INDICATA firmasının katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

İNDICATA firmasından gelen değerlerin kontrolünde ve listenin TSB tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar