Genelge ve Sektör Duyuruları
Haber Arşivi
Sektör Duyuru Arşivi
ustok Mayıs Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:
Birligimiz üyesi sigorta sirketlerinin sigortaladiklari motorlu kara tasitlarinin kasko degerlerini belirlemelerinde yardimci olmak üzere, piyasa fiyatlari gözönüne alinarak saptanan ve sektör içi bir hizmet geregi Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatlarin yapilacak islemlerde esas alinmasindan, TSB hiç bir sekilde sorumluluk kabul etmez.

Listedeki binek, arazi taşıtı, hafif ticari araçların değerleri DOD - Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’nin katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, minibüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

DOD – Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’den gelen değerlerin kontrolünde ve listenin Birlik tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

Duyuru Haber > Bakan Yardımcısı Sayın Bülent Aksu 'nun Birliğimizi Ziyareti Hk.
15.02.2019

Beğen / Favorilere Ekle

Bakan Yardımcısı Sayın Bülent Aksu 15.02.2019 tarihinde Birliğimizi ziyaret etti. Sektör Genel Müdürlerinin de katılım gösterdiği ziyarette, Sayın Aksu ‘ya , Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Başkanı  Dr. Ahmet Genç, Sigorta Denetleme Kurulu Başkanı Sayın Mete Güler ile Hazine ve Maliye Bakanlığı Sigortacılık Genel Müdürü Sayın Murat Kayacı eşlik etti. Toplantıda sektörün mevcut durumu, sorunları ve çözüm önerileri Sayın Bakan Yardımcımıza aktarıldı. Sayın Bakan Yardımcımız sektörümüz temsilcileriyle sigorta ve emeklilik sektörümüzün geliştirilmesi için vizyonunu paylaşarak banka dışı finansal sektörün gelişmesini önemsediklerini ve sektöre  her konuda destek vereceklerini ifade etti.

E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar