News Archive
Sektör Duyuru Arşivi
ustok Şubat Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:
Birliğimiz üyesi sigorta şirketlerinin sigortaladıkları motorlu kara taşlarının kasko değerlerini belirlemelerinde yardımcı olmak üzere, piyasa fiyatları göz önüne alınarak saptanan ve sektör içi bir hizmet gereği Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatların yapılacak işlemlerde esas alınmasından, TSB hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Listenin hazırlanmasında ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

Duyuru Haber > Birliğimiz, Sigorta Acenteleri Kurultayı’na katıldı.
22/08/2019

Beğen / Favorilere Ekle

TOBB ev sahipliğinde, 22 Ağustos 2019 tarihinde TOBB Ankara merkez binasında Sigorta Acenteleri İl Delegeleri, sektör kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Ticaret/ Ticaret ve Sanayi Odalarının ilgili meslek komitesinin Sigorta Acentesi organ üyeleri, mesleki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile diğer sektör temsilcilerinin davetli olduğu ‘Sigorta Acenteleri Kurultayı’ na Birliğimiz geniş katılım sağladı. 

Birlik Genel Sekreterimiz Sayın Akif Eroğlu’nun Kurultay’ın onur konuğu olarak açılış konuşmacıları arasında yer aldığı toplantıda, Sayın Eroğlu davetlilere hitaben sigorta sektörünün ülke ekonomisi için önemi çerçevesinde bir sunum gerçekleştirdi. 

Müsteşar Sayın Ahmet Genç’’in konuşmasıyla tamamlanan açılışın ardından sırasıyla tüm konuşmacılara plaket takdim edildi. TOBB Yönetim Kurulu üyesi Sayın Hakan Ülken’in elinden plaketini alan Genel Sekreterimiz Sayın Akif Eroğlu ile hatıra fotoğrafı çekildi. 

Kurultay’ın ‘Sektör Analizi ve Güncel Uygulamalar’ başlığıyla gerçekleşen panelinde ise Birlik Genel Sekreter Yardımcılarımızdan Sayın Atilla Oksay panelist olarak yer aldı. 

BULLETIN SUBSCRIPTION
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar