News Archive
Sektör Duyuru Arşivi
ustok Ekim Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:
Birligimiz üyesi sigorta sirketlerinin sigortaladiklari motorlu kara tasitlarinin kasko degerlerini belirlemelerinde yardimci olmak üzere, piyasa fiyatlari gözönüne alinarak saptanan ve sektör içi bir hizmet geregi Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatlarin yapilacak islemlerde esas alinmasindan, TSB hiç bir sekilde sorumluluk kabul etmez.

Listedeki binek, arazi taşıtı, hafif ticari araçların değerleri DOD - Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’nin katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, minibüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

DOD – Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’den gelen değerlerin kontrolünde ve listenin Birlik tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

Duyuru Haber > Birliğimiz, TFRS 9-17 Sektör Çalıştayı düzenledi.
19/06/2019

Beğen / Favorilere Ekle

Birliğimiz tarafından  Türkiye Finansal Raporlama Standardı,  "TFRS 9-17 Sektör Çalıştayı" 17-18 Haziran 2019 tarihlerinde düzenlendi. Milli Reasürans konferans salonunda , sektör uzmanlarının yoğun ilgisiyle başlayan Çalıştayın açılış konuşmasını TSB Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Sayın Ahmet Turul yaptı. Sayın Turul 'un konuşmasının ardından danışman firma tarafından TFRS 9/17 Teknik Eğitimi verilerek,  Çalıştayın ikinci gününde mevzuat  değişiklik gereksinimi ve hesap planı taslağına yönelik sunumlar gerçekleştirildi. 

BULLETIN SUBSCRIPTION
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar