News Archive
Sektör Duyuru Arşivi
ustok Aralık Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:
Birligimiz üyesi sigorta sirketlerinin sigortaladiklari motorlu kara tasitlarinin kasko degerlerini belirlemelerinde yardimci olmak üzere, piyasa fiyatlari gözönüne alinarak saptanan ve sektör içi bir hizmet geregi Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatlarin yapilacak islemlerde esas alinmasindan, TSB hiç bir sekilde sorumluluk kabul etmez.

Listedeki binek, arazi taşıtı, hafif ticari araçların değerleri DOD - Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’nin katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, minibüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

DOD – Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’den gelen değerlerin kontrolünde ve listenin Birlik tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

Duyuru Haber > Birlik Genel Sekreterimiz Afyon’da Sigorta Acenteleri Derneği’nin davetlisi olarak yer aldı..
09/10/2019

Beğen / Favorilere Ekle

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyon Sigorta Acenteleri Derneği işbirliğiyle 05 Ekim 2019 tarihinde Afyon’da organize edilen “Sigorta Sektöründe Konuşulmayanları Konuşuyoruz” konulu toplantıya Birlik Genel Sekreterimiz Sayın Akif Eroğlu  panelist olarak katılmıştır.  Afyon Üniversitesi Sigorta bölümü öğrencilerinin de yoğun ilgisi ile gerçekleşen etkinliğin sonunda Sayın Eroğlu’na teşekkür plaketi takdim edilirken, tüm katılımcılarla da anı fotoğrafı çekilmiştir. 

AFSAD Başkanı Bekir Özerdem’in moderatörlüğünü yaptığı panelde, Birlik Genel Sekreteri Sayın Eroğlu’nun  yanı sıra  TOBB SAİK Başkanı  Levent Korkut ve  Quick Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Halil Alaeddinoğlu da panelist olarak yer almıştır. BULLETIN SUBSCRIPTION
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar