Türkiye Sigorta Birliği

Duyuru Haber > KASİDER in etkinliğine Birliğimiz ana sponsor olarak destek verdi.
06.03.2020

Beğen / Favorilere Ekle

Kadın Sigortacılar Derneği ( KASİDER ) in 05 Mart 2020 tarihinde düzenlediği özel bir gecede sigorta sektörü yöneticileri ve basın “Hep Beraber” sloganıyla bir araya geldi. 08 Mart Dünya Kadınlar günü haftası sebebiyle, altın sponsorları arasında TSB nin de yer etkinliğin açılış konuşmalarını, sırasıyla Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Başkanı Atilla Benli,  AXA Sigorta adına Tuba Karataş  ve HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu yaptı. 

TSB Başkanı Atilla Benli, kadının işgücüne katılımı hakkında rakamlar paylaşarak, “Kadınların işgücüne katılımını ne kadar artırabilirsek ekonomimiz o kadar güçlenir. OECD ülkelerine oranla gidecek çok yolumuz var. 31 milyon kadın nüfusumuzun 11 milyonu iş gücünde çalışıyor” dedi. Benli, potansiyelin sadece 3’te birinin kullanılabildiğini ifade etti. Kadın işgücünün kurum verimliliğine katkısının da daha yüksek olduğunu hatırlatan Benli, kadın katılımının artmasının sektörü yukarı taşıyacağını vurguladı.

Benli’ye , Kasider Yönetim Kurulu Başkanı Sema Tüfekçiler , katılım ve desteği için bir plaket takdim etti. Sayın Benli ,Kasider YK üyelerinin yanı sıra Birlik çalışanları ile de hatıra fotoğrafı çektirdi. E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar