Haber Arşivi
Sektör Duyuru Arşivi

Motorlu Taşıt Vergisi

Araç Listesi:
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:

15 Model yılından büyük araçlar için hazırlanan MTV ile ilgili KASKO listeleri
(Bu araçların marka/tip kodları bulunmadığından, formların ilgili bölümlerini lütfen boş bırakınız)

2019 Yılı Motorlu Tasitlar Vergisi için Geçerli Olan Ocak 2019 Kasko Deger Listesi(2004 ve daha eski yıllara ait degerler için)Tıklayınız.

2018 Yılı Motorlu Tasitlar Vergisi için Geçerli Olan Ocak 2018 Kasko Deger Listesi(2003 ve daha eski yıllara ait degerler için)Tıklayınız.

2017 Yılı Motorlu Tasitlar Vergisi için Geçerli Olan Ocak 2017 Kasko Deger Listesi(2002 ve daha eski yıllara ait degerler için)Tıklayınız.

2016 Yılı Motorlu Tasitlar Vergisi için Geçerli Olan Ocak 2016 Kasko Deger Listesi(2001 ve daha eski yıllara ait degerler için)Tıklayınız.

2015 Yılı Motorlu Tasitlar Vergisi için Geçerli Olan Ocak 2015 Kasko Deger Listesi(2000 ve daha eski yıllara ait degerler için)Tıklayınız.

2014 Yılı Motorlu Tasitlar Vergisi için Geçerli Olan Ocak 2014 Kasko Deger Listesi(1999 ve daha eski yıllara ait degerler için) Tıklayınız.

2013 Yılı Motorlu Tasitlar Vergisi için Geçerli Olan Ocak 2013 Kasko Deger Listesi(1998 ve daha eski yıllara ait degerler için) Tıklayınız.

2012 Yılı Motorlu Tasitlar Vergisi için Geçerli Olan Ocak 2012 Kasko Deger Listesi(1997 ve daha eski yıllara ait degerler için) Tıklayınız.

2011 Yılı Motorlu Tasitlar Vergisi için Geçerli Olan Ocak 2011 Kasko Deger Listesi(1996 ve daha eski yıllara ait degerler için) Tıklayınız.


Birliğimiz üyesi sigorta şirketlerinin sigortaladiklari motorlu kara tasitlarinin kasko degerlerini belirlemelerinde yardimci olmak üzere, piyasa fiyatlari gözönüne alinarak saptanan ve sektör içi bir hizmet geregi Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatlarin yapilacak islemlerde esas alinmasindan, TSB hiç bir sekilde sorumluluk kabul etmez.

Listedeki binek, arazi taşıtı, hafif ticari araçların değerleri DOD - Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’nin katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, minibüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

ustok Aralık Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:
Birligimiz üyesi sigorta sirketlerinin sigortaladiklari motorlu kara tasitlarinin kasko degerlerini belirlemelerinde yardimci olmak üzere, piyasa fiyatlari gözönüne alinarak saptanan ve sektör içi bir hizmet geregi Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatlarin yapilacak islemlerde esas alinmasindan, TSB hiç bir sekilde sorumluluk kabul etmez.

Listedeki binek, arazi taşıtı, hafif ticari araçların değerleri DOD - Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’nin katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, minibüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

DOD – Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’den gelen değerlerin kontrolünde ve listenin Birlik tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar