Haber Arşivi
Sektör Duyuru Arşivi

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği Reklam Kampanyası

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği olarak başlatmış olduğumuz sigorta bilincini artırmaya yönelik reklam ve tanıtım kampanyalarının devamı niteliğindeki 2011 yılı çalışmalarımızın detaylarını aşağıda bilginize sunarız.

15 Temmuz 2011 tarihinde, İstanbul içi olmak üzere Dedeman kavşağı, Metrocity yanı, Çırağan Cad. Polis Merkezi ve Ortaköy Yüzme İhtisas yanında 4 adet light box‘da reklamlarımız asılmış bulunmaktadır.

15 Temmuz 2011 tarihi itibarı ile İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla (Bodrum) ve Dalaman (Marmaris) Havaalanlarında reklamlarımız asılmış durumdadır.

Kanal 24 TV’de 15 Temmuz 2011 tarihi itibarı ile TV reklamlarımız başlamış olup 19 Temmuz 2011 tarihi itibarı ile ulusal ve yerel radyolarda reklamlarımız dönüyor olacaktır.

18 Temmuz 2011 tarihi itibariyle Onur Air’in uçak içi panolarında reklamlarımız yer alacaktır.
Ağustos ve Eylül 2011 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan reklam çalışmaları ile ilgili bilgiler bilahare paylaşılacaktır.

ustok Şubat Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:

* Birliğimiz üyesi sigorta şirketlerinin sigortaladıkları motorlu kara taşlarının kasko değerlerini belirlemelerinde yardımcı olmak üzere, piyasa fiyatları göz önüne alınarak saptanan ve sektör içi bir hizmet gereği Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatların yapılacak işlemlerde esas alınmasından, TSB hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez. *Listedeki otomobil, arazi taşıtı ve hafif ticari araçların değerleri INDICATA firmasının katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

İNDICATA firmasından gelen değerlerin kontrolünde ve listenin TSB tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar